РЯТУВАЛЬНИКИ САМБІРЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ВОДОЙМАХ ВЗИМКУ

Дата: 09.12.2023 14:50

Рятувальники Самбірщини нагадують. Тонка крига – це 99,9 % ризику для життя! Тонкий лід, як правило, трапляється біля берегів, очерету та під снігом. Будьте обережні. У цих місцях можна провалитися. Тож, нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку: наголошуйте дітям, що категорично забороняється ходити на водоймах, які вкриті кригою. Тонкий лід – це велика небезпека для здоров’я і життя; застерігайте дітей бути обережними під час катання на санчатах, лижах, ковзанах; гратися на тонкій кризі та з’їжджати на лижах або на санках із крутого берега на кригу. Через різке навантаження крига може тріснути; перш ніж ступити на лід водоймища, дізнайся про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ти вільно можеш тримати в руці; не можна стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці; катайтеся на ковзанах лише у перевірених та обладнаних місцях. Шановні батьки, дбайте про безпеку власних дітей! Пам’ятайте головне правило – замерзлі водойми не для ігор! Бережіть себе і своїх рідних!!!

САМБІРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГУ

ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Novokalynivska TH pravyla povedinky na vodoimakh vzymku