ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Дата: 06.11.2023 15:07

Компанія ТОВ «Продойл Трейд» здійснює імпорт в Україну мінеральних добрив.  В умовах військової агресії Російської Федерації проти України, особливої уваги вимагає питання щодо забезпечення сільгосптоваровиробників мінеральними добривами в необхідній кількості та за прийнятними цінами. На даний час пропонуємо Вашій увазі мінеральне добриво таке як Карбамід гранульований марки В виробництва компанії Socar  (Азербайджан) упакований в біг - беги по 800 кг.  Зазначені добрива знаходяться на території України, розмитнені, мають  всі необхідні сертифікати та готові до реалізації.

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися за телефоном +38 (063) 246 12 18 або за електронною адресою ozelentsov@prodoil.com.ua, контактна особа - Олексій Зеленцов,  менеджер з відділу продажу.