ІНФОРМАЦІЮ ПРО СУБСИДІЮ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД МОЖНА БУДЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ НА ПОРТАЛІ ФОНДУ У ЛИСТОПАДІ

Дата: 31.10.2023 14:50

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на опалювальний сезон розраховується з 1 жовтня по 30 квітня. При цьому, послугу з опалення житлового приміщення у жовтні буде розраховано на 16 днів (з 16 по 31 жовтня) незалежно від кількості днів, протягом яких ця послуга фактично надаватиметься. Переглянути всю інформацію щодо нарахованої субсидії можна буде в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) в розділі “Моя субсидія”. Інформація про нараховану субсидію за жовтень з’явиться в особистому кабінеті субсидіанта в листопаді.