УВАГА! ОПИТУВАННЯ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО ФОНДУ

Дата: 21.10.2023 20:41

У вересні поточного року за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група “Рейтинг” провела IV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.

З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни у нашому регіоні, просимо пройти опитування Українського ветеранського фонду.

Посилання на форму опитування:

Слід зауважити, що дане опитування є абсолютно анонімним та проводиться Українським ветеранським фондом з метою з’ясування думки безпосередніх ветеранів російсько-української війни. Інформація, отримана в результаті опитування, буде використана для подальшого аналізу та порівняння результатів досліджень. Ваша участь у цьому процесі надважлива для підтримки ветеранів та сприяння їхній повноцінній реінтеграції до цивільного життя.

Opytuvannia vid Ukrainskoho veteranskoho fondu