A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

РОЗЧИЩЕННЯ ВІД ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПРИЛЕГЛИХ ДО ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

Дата: 11.10.2023 14:10
Кількість переглядів: 206

3 метою забезпечення безпеки передачі електричної енергії, надійного функціонування обʼєднаної енергетичної системи України та стабільної роботи електричних мереж в осінньо-зимовий період 2023/2024 року та забезпечення споживачів електричною енергією, ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє Вам, що згідно статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" від 06.09.2005 N 2807-IV i п. 7 "Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 р. "Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на обʼєкті благоустрою здійснює балансоутримувач...". Також згідно п. 5.5 "Правил утримання зелених насаджень міст та інших населених пунктів України": Відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними на об'єктах благоустрою державної чи комунальної власності балансоутримувачі цих обʼєктів; на безгоспних територіях, пустирях - місцеві органи самоврядування; на приватних садибах і прилеглих ділянках - їх власники або користувачі"

Для проведення розчищення від зелених насаджень прилеглих до ліній електропередач території, органам місцевого самоврядування, власникам або користувачам приватних садиб та суміжних з ними ділянок, необхідно за 6 днів до початку проведення робіт звернутися у Карпатський район електричних мереж за дозволом на відключення ліній електропередач з метою створення безпечних умов праці під час проведення робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач.

Нерозчищення трас ліній електропередач можуть призвести до підвищення аварійності та як наслідок порушення надійності електропостачання споживачів.

Виходячи з викладеного Карпатський РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» просить Вас зобов’язати органи місцевої влади дотримуватися вимог чинного законодавства та у максимально стислі терміни організувати розчищення від зелених насаджень прилеглих до ліній електропередач територій (в тому числі приватними особами на власних територіях).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора