ПОВЕРНУЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦЯМИ З IV МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ТА МОЛОДЬ»

Дата: 09.10.2023 11:28

7-8 жовтня у м. Сокалі відбувся IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти та молодь». Метою фестивалю є відродження, збереження і розвиток вокально-хорового, хореографічного, театрального мистецтв України і світу та знайомство з кращими солістами та ансамблями, обмін досвідом роботи. Конкурсну програму оцінювало журі у складі Народних та Заслужених артистів, діячів культури і мистецтв, представників шоу-бізнесу. Головою комісії став заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, член правління Національної хореографічної спілки України, голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Побєда Харісов. Новокалинівську громаду представляли директор Народного дому с. Мала Озимина Марія Мендак та учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Пиняни Ольга Чіхрай.

У виконанні конкурсанток прозвучало по дві пісні у жанрі «Естрадний вокал». Особливої проникливості надали пісні «Непереможна Україна» у виконанні Марії Мендак та «Балада про мальви» у виконанні Ольги Чіхрай. Повернулися Ольга та Марія лауреатами І премії, тобто з призовим ПЕРШИМ місцем. Марія Мендак та Ольга Чіхрай нагороджені Дипломом IV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти та молодь» у номінації «Вокальне мистецтво» V вікова категорія (Від 25 років) та ІV вікова категорія (18-25 років). Крім цього були нагороджені і керівники конкурсантів Наталія Пундяк та Марія Мендак. Дякуємо Богу та Збройним Силам України за можливість розвивати культурний фронт України.