УЧИТЕЛЬ – ВИСОКЕ І ГІДНЕ ПОКЛИКАННЯ!

Дата: 08.10.2023 12:01

Вчительство – це унікальне покликання, яке не має обмежень часу, адже зерна знань, посіяні вчителями у серцях їхніх учнів, залишаються назавжди. Саме тому з нагоди Дня Вчителя Новокалинівська міська рада багато років поспіль ініціювали вшанування вчителів-пенсіонерів, ветеранів педагогічної праці. Керівники закладів освіти громади, завітали до своїх колег-попередників, аби подякувати їм за цінний досвід, мудрість і багаторічну клопітку працю та вручили грошові премії від Богдана Юзвяка, керівника Новокалинівської територіальної громади.

Привітали з щирою вдячністю за служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі освітян. Звертаючись до поважних педагогів, працівники освіти подякували їм за мудрість, знання та життєвий досвід, який вони передали своїм учням.

Памʼятаймо, що вдячність вчителям і памʼять про їхні зусилля – це спосіб вшановувати тих, хто робить надзвичайно великий внесок для нашого розвитку та успіху.

Uchytel – vysoke i hidne poklykannia. Novokalynivska TH