ЩОДО УЧАСТІ АГРАРІЇВ У СЕМІНАРІ

Дата: 02.10.2023 15:56

Згідно із Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» № 3219 з 1 жовтня підприємці зобов’язані застосовувати РРО або ПРРО під час здійснення розрахункових операцій у готівковому чи в безготівковому форматі та поновлюється відповідальність підприємців за здійснення розрахункових операцій без використання РРО/ПРРО.

У зв’язку із внесенням змін до податкового законодавства України, департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації спільно з представниками Головного управління Державної податкової служби 03.10.2023 об 11:00 год. заплановано проведення Zoom-семінару: «Все про РРО (реєстратор розрахункових операцій) для сільськогосподарських виробників». В межах заходу представники ГУ ДПС нададуть роз’яснення за наступними темами:

1. Чотири кроки про встановлення ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій).

2. Використання РРО (реєстратор розрахункових операцій) при реалізації сільськогосподарської продукції.

Посилання для підключення до семінару: https://us06web.zoom.us/j/83211123569?pwd=nJB1mYvPddhnkHcZBrkdtdEmycIQc0.1