З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК ПРОВЕДЕНО СВЯТКОВУ НАРАДУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 28.09.2023 14:44

27 вересня відбулася робоча нарада працівників культури Новокалинівської громади, на якій були присутні очільник громади Богдан Юзвяк, начальник відділу культури Ганна Беца, директори народних домів та бібліотекарі громади. Звертаючись до працівників культури, Богдан Юзвяк наголосив, що попри воєнний стан, заклади культури мають продовжувати свою роботу, а творчі колективи - дарувати мешканцям громади натхнення, позитивні емоції, а разом із ними й віру у нашу Перемогу. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек голова громади вручив подяки всім бібліотекарям за активну громадську діяльність, волонтерську роботу та допомогу ЗСУ в умовах повномасштабного вторгнення. Після цього прозвучало чимало привітань. Звучали пісні у виконанні вокального колективу «Галичанка», директора Народного дому с. Мала Озимина, художнього керівника Народного дому смт. Дубляни Володимира Білика та директора Народного дому с. Береги Богдана Ванівського. Цікавинкою під час наради стала сценка «Свекруха та невістка» у виконанні директора Народного дому с. Кружики Галини Турок та бібліотекаря бібліотеки-філії с. Гординя Ірини Конон.

Нарада відбулася в атмосфері згуртованості колег, взаємопідтримки та доброзичливості. Начальниця відділу культури Ганна Беца підвела підсумки роботи закладів культури за ІІІ квартал та висловила слова вдячності працівникам культури за проведену роботу.