ВШАНУВАННЯ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 29.08.2023 11:13

29 серпня Україна вшановує пам'ять захисників, які загинули у боротьбі за незалежність. Впродовж багатьох століть українці доводили, що є єдиною та потужною силою, яка здатна відстоювати свою честь та боронити країну від агресора. Нині, як і нашим предкам, нам знову доводиться відстоювати своє право жити в суверенній та незалежній країні. На жаль, зі зброєю в руках! Наші нескорені та мужні захисники боронять територіальну цілісність країни. Не менш самовіддана боротьба патріотів за мир і поза межами фронту. Недоспані ночі, втрачене здоров’я та навіть життя. Тисячі життів!  І все заради єдиної мети - жити в мирній, спокійній та процвітаючій Україні!

Очільник Новокалинівської міської територіальної громади Богдан Юзвяк разом з працівниками міської ради та військовослужбовцями з шаною та повагою поклав  квіти в честь захисників України біля Меморіального комплексу бойової слави у місті Новий Калинів.

Вклонімося всім тим, хто загинув заради незалежної країни!

Пам’ятаймо про їх героїзм щодня!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ!