СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У СЕЛІ БАБИНА

Дата: 28.08.2023 12:24

Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних Сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність. До 32-їй річниці Незалежності по всій нашій країні відбулися урочистості з нагоди свята.  Не стало виключенням і село Бабина. З нагоди Дня Незалежності України, вже традиційно біля фігури Богородиці, відбувся святковий концерт "Україна - мій дім". Розпочався захід одразу після Божественної літургії. Участь у заході брали працівники культури, церковний хор та молодь села.

Як ніколи актуально звучали на площі патріотичні пісні та поезія. У виконанні наймолодшої учасниці художньої самодіяльності Юлії Петриняк прозвучала пісня «Я квітка України». Присутні вшанували всіх Героїв, які захищають нашу незалежність у кровавій війні з москальською ордою. Слава Україні! Героям слава!