ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У СМТ. ДУБЛЯНИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.08.2023 12:18

День Незалежності України сьогодні має особливо символічний вибір. Україна переживає агресію ворога і в такий час наша держава є незалежною, вільною. Вона такою є, була і буде. 24 серпня в Дублянах відбувся захід з нагоди Дня Незалежності України. Свято розпочалось із Молебня за Незалежність України. У ньому брали участь настоятелі місцевих храмів. Далі відбувся святковий концерт, під час якого діти виконували патріотичні вірші, а також звучали пісні у виконанні працівників дитячої установи та культури. До заходу долучились працівники Дублянського ЗДО «Ранок», а саме прозвучала пісня «Гей, соколи!» у виконанні  художнього керівника Народного дому смт. Дубляни І Володимира Білика та музичного керівника Дублянського ЗДО «Ранок» Романа Старуха та пісня «Ми - Україна» у виконанні директорки Дублянського ЗДО «Ранок» Марії Дуневич та виховательки Ірини Городиської. З вітальним словом до односельчан звернулась староста Оксана Шабелько.

Захід підготували директорка Народного дому Оксана Коцюбан та художній керівник Володимир Білик.