В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦЗАХИСТУ ТА СТАРОСТ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ “АДАПТАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДО ЦИВІЛЬНОГО ЖИТТЯ”

Дата: 10.08.2023 15:27

На Львівщині запроваджують проєкт “Адаптація ветеранів до цивільного життя”. Ініціаторами проєкту є ГО “Об’єднання Добровольців” у співпраці з головами територіальних громад Львівщини за фінансової підтримки Український ветеранський фонд, за відкритою програмою “Варто + ГО”. Наразі до проєкту долучилися мешканці дев’яти громад Львівської області: Новокалинівської, Рудківської, Новояворівської, Городоцької, Жовківської, Стрийської, Дрогобицької, Меденицької та Золочівської.

09 серпня у Новокалинівській територіальній громаді розпочалась реалізація даного Проєкту. Психолог Олена Живко провела навчання для працівників соцзахисту і старост територіальної громади, які працюють з демобілізованими та сім’ями захисників. Психолог розповіла, як спілкуватися з демобілізованими та членами сімей загиблих.

Протягом наступного місяця до роботи у громаді підключаться юрист,  дитячий психолог та психолог по роботі з сім’ями загиблих.

Волонтери спільно з представниками територіальних громад налагодять системну роботу для надання таких послуг, як:

• профорієнтація;
  • пошук роботи та відкриття власної справи;
  • юридичний супровід;
  • робота з психологом;
  • проведення тренінгів, культурних подій, зустрічей для спілкування.

“Сьогодні після фронту ментальне здоров’я є на першому місці. Які б дороги ми не будували, яке суспільство не створювали – якщо воно не знає, як повертати до соціального життя наших захисників, воно приречене. Наш проєкт пішов у малі громади, ми пішли у маленькі села, куди приїдуть також юрист та психолог,  які допоможуть – зазначила керівниця ГО Об’єднання Добровольців Олена Живко.

Дізнатися деталі проєкту можна за телефоном гарячої лінії (096)5450000 або на сайті http://dobrovoltsi.org.ua

V NOVOKALYNIVSKII TH VIDBULYS NAVChANNIa Z REALIZATsII PROIeKTU “ADAPTATsIIa VETERANIV DO TsYVILNOHO ZhYTTIa”