В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАННЯ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ

Дата: 10.08.2023 14:46

Сьогодні в Новокалинівській територіальній громаді відбулись треті базові заняття з тактичної медицини до національного спротиву. На цьому заході була проведена інформативна та корисна лекція на тему заходів домедичної допомоги в умовах бойових дій. Лекцію провів досвідчений фахівець, лікар медичної служби військової частини, старший лейтенант Кравченко Антон Ігорович.

Під його керівництвом учасники заняття детально ознайомилися з найважливішими аспектами надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Лекція розкрила методи та стратегії негайної допомоги пораненим та травмованим у ситуаціях активних бойових дій. Учасники отримали практичні поради щодо швидкого та ефективного зупинення кровотечі, імпровізованої фіксації переломів та інших важливих медичних процедур.

Лекція Кравченка Антона Ігоровича була важливим етапом у підвищенні загальної готовності громади до можливих надзвичайних ситуацій. Практичні навички, які учасники здобули на цьому занятті, допоможуть їм реагувати вчасно та професійно у випадках надзвичайних подій та сприятимуть забезпеченню безпеки та допомоги тим, хто цього потребує.

V NOVOKALYNIVSKII TH VIDBULYS NAVChANNIa Z TAKTYChNOI MEDYTsYNY DO NATsSPROTYVU