ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 15.07.2024 14:52

Сьогодні, 15 липня 2024 року, в Україні відзначають державне свято – День. Української Державності, яке затверджуватиме зв’язок українців, які мешкають зараз, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років досвіду українців у державотворенні, нашій культурі, нашій самобутності, українському характері. Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями. Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя славні українські воїни. І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи − Україна впевнено йде до Перемоги над ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності. Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.
Щиро вітаю всіх українців з Днем Української Державності! Бажаю Україні Перемоги, українцям завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Слава Україні!

З повагою очільник Новокалинівської міської територіальної громади

Богдан ЮЗВЯК.