ВІТАННЯ ОТЦЮ ТАРАСУ БУНЮ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УГКЦ СМТ. ДУБЛЯНИ, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 25.07.2023 09:27

Всечесний отче Тарасе! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого Дня народження! Нехай береже Ваші роки і зміцнює здоров’я Господь Бог! З Днем Народження! Нехай ангел небесний Вас сьогодні обійме крилом і на душі стане тепло і спокійно! Нехай Ваше серце до країв наповниться Божою любов’ю, нехай Ваші земні дні будуть сповнені радості, добра і благополуччя! І нехай Ваше життя буде схожим на райський сад, де немає місця образам, сваркам і розчаруванням! З Божою допомогою йдіть вперед, назустріч мрії, не згадуйте про минуле, не впускайте у свою свідомість похмурі думки!

Нехай дорога Вашого життя буде рівною, прямою, а Вашими вірними супутниками нехай будуть віра, любов і вічна надія! Благословляйте тих, хто йде поруч з Вами, любіть життя таким, яким дарує Вам Господь! Нехай Господня милість супроводжує на нелегкому шляху земного життя!

Нехай здоров'я ніколи не підводить Вас, бойовий настрій панує в душі, а в серці живе безмежне щастя! Бажаю відзначити наступний день народження в мирній і вільній Україні!

Нехай Господь завжди Вам помагає,
Продовжить вік, примножить своїх ласк.
Нехай любов Вам з неба посилає
Сьогодні, завтра й повсякчас!

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК