БАТЬКО – ВИХОВАТЕЛЬ, ЗАХИСНИК І ДРУГ. ДЕНЬ БАТЬКА У с. БІРЧИЦІ

Дата: 20.06.2023 17:17

Щороку у третю неділю червня у світі відзначають День батька. Другий рік поспіль цей день в Україні є особливим, бо через війну багато дітей розлучені зі своїми батьками. Батько для кожного з нас – це вихователь, захисник, вчитель і друг, якому ми завдячуємо базовими вміннями, життєвими принципами та цінностями. На допомогу люблячого батька діти можуть розраховувати завжди, незалежно від того, скільки їм років, а теплі згадки про цю найріднішу людину залишаються з нами на все життя і дарують підтримку в найтяжчі часи.

В Народному домі села Бірчиці 18 червня відбувся святковий концерт, присвячений нашим найдорожчим батькам. Під керівництвом директора Народного дому Тетяни Мазник діти співали пісні та декламували вірші. Також на святі з привітальним словом виступив о. Назар Борис, він привітав усіх батьків з Днем батька, а особливо тих, які стали на захист нашої України. Родзинкою свято стали цікаві конкурси для татусів, а наприкінці свята діти подарували своїм батькам подарунки, які напередодні зробили своїми руками.

Провідний спеціаліст відділу культури

міської ради Анастасія ВОЗНЯК

BATKO – VYKhOVATEL, ZAKhYSNYK I DRUH. DEN BATKA U s. BIRChYTsI Novokalynivska TH