БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СІМ’Ї ДОСКІЧ” ТА МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ ДІЄВО ВІДГУКУЮТЬСЯ НА ПОТРЕБИ ГРОМАДИ
Вже не перший рік депутат Львівської обласної ради Юрій Доскіч і створений ним фонд “Сім’ї Доскіч” на теренах Самбірського району провадить благодійну діяльність. Вона особливо активізувалася з початком великої війни, оскільки зросла кількість потребуючих у розв’язанні їхніх різних життєвих проблем. Фонд тісно співпрацює з благодійниками Європи, а особливо Мальтійською службою допомоги, яка забезпечує стабільну підтримку ЗСУ та ВПО.
15 червня відбулася зустріч міського голови Богдана Юзвяка та депутата Львівської обласної ради Юрія Доскіча. За сприянням БФ “Сімʼї Доскіч” вихованці ЗДО “Сонечко” міста Новий Калинів отримали від Мальтійської служби допомоги стелажі, табуретки та сушки для рушників. Такі ж подарунки Юрій Юрійович пообіцяв і вихованцям ЗДО “Ранок” у смт. Дубляни. Оглянувши дитячий садочок, депутат обласної ради радо зустрівся з вихованцями закладу та охоче з ними поспілкувався. Варто зазначити, що ЗДО “Сонечко” міста Новий Калинів вразило гостя своєю красою та неординарністю.
Новокалинівська міська рада висловлює подяку БФ “Сім’ї Доскіч” та Мальтійській службі за надані меблі для вихованців ЗДО “Сонечко” м. Новий Калинів.