РЯТУВАЛЬНИКИ САМБІРЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ НА ВОДОЙМАХ!

Дата: 25.06.2024 15:20

Рятувальники Самбірщини нагадують про правила поведінки під час відпочинку на водоймах! Для того, щоб уникнути лиха:

- не заходьте у воду в незнайомому місці;

- уникайте швидкої течії;

- не заходьте у воду напідпитку;

- ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

- купаючись на дикому пляжі чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, чи дерева;

- у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою;

- особливо уважно слідкуйте за дітьми, їхня поведінка у воді не передбачувана;

- до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;

- слід утримуватись від далеких запливів, переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Шановні громадяни, суворо дотримуйтеся порад рятувальників! Будьте обережні під час відпочинку на воді – щоб він був для вас і ваших дітей приємним та безпечним.

Riatuvalnyky Sambirshchyny nahaduiut pro pravyla povedinky pid chas vidpochynku na vodoimakh!