ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ СІЛ БАБИНА, БЕРЕГИ ТА ЗАРАЙСЬКЕ ОТЦЮ ВАСИЛЮ МЕЛЬНИЧУКУ

Дата: 19.05.2023 09:41

Всечесний отче Василю! В цей чудовий день прийміть щирі вітання з Днем народження! Нехай Божа добрість, улюблені люди і глибока віра оточують Вас на цій землі! Бажаю, щоб везіння, успіх, віра і натхнення стали постійними супутниками Вашого життя! В своєму серці завжди зберігайте Бога. Нехай віра в Бога Ваше серце зігріває, хай любов Всевишнього Вас окриляє, надія нехай ніколи не покидає! Нехай Божа благодать Вам зійде і подарує мир і добро!

Бажаю Вам, щоб Ваша душа стала ще чистішою, ще прозорішою, ще відкритішою! Бажаю Вам стати щасливішим, ніж вчора, і з упевненістю дивитися в завтрашній день! І нехай Ваші добрі мрії і задуми збуваються з допомогою Господа нашого Ісуса Христа! Здоров’я Вам, сил, смирення! Хай обійдуть Вас стороною усі негаразди! З Днем Народження!

Нехай береже завжди Вас Бог

Від усіх печалей і тривог,

Пошле вам в цей День народження

Здоров’я, мир, благословення!