ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Дата: 19.05.2023 09:03

В дошкільну групу “Веселка” при Гординянській гімназії завітали спеціаліст I-ї категорії Служби у справах дітей Новокалинівської міської ради Марія ВДОВ'ЯК та військовослужбовець Володимир ШПАКОВСЬКИЙ. Бесіда з дошкільнятами відбулась на тему: “Основні правила безпечної поведінки вдома, на вулиці та як діяти, коли на вулиці до дитини підійшов незнайомець”. Такі заходи корисні тим, що ознайомлюють дітей з правилами безпечної поведінки у різних обставинах, пояснюють  дітям, як слід діяти в тій або іншій ситуації, формують ефективні життєзбережувальні моделі поведінки, вчать думати не тільки про себе та про оточуючих. А також пріоритетною темою заходу було проведення розмови, як поводити себе під час повітряної тривоги. Діти брали активну участь у розмові та відповідали на запитання.

На завершення дошкільнята пообіцяли бути чемними, слухатися батьків та вихователів, дотримуватись правил поведінки вдома, на вулиці та в дитячому садочку.

Sluzhba u spravakh ditei Novokalynivska TH