ВИШИВАНКА – ОДИН ІЗ СИМВОЛІВ НАШОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЯКИЙ МАЄ ОБЕРЕГОВЕ ЗНАЧЕННЯ

Дата: 18.05.2023 15:07

Українська вишиванка – національна святиня, яка є одиним із головних символів нашого народу, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг який об‘єднує всіх українців. Вишиванка – це наша історія, що написана візерунками, це – символ єдності нашої нації! Різнобарв'ям українських вишиванок сьогодні розквітнуть усі країни, де є українці, і де підтримують нашу країну в нелегкі часи. В День вишиванки нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Вітаємо з Міжнародним днем вишиванки кожного українця! Бажаємо усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Віримо в ЗСУ і в те, що скоро зустрінемо у наших вишиванках найдорожче і найочікуваніше свято для кожного українця – День ПЕРЕМОГИ!

Переконані, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України! Пишаймося тим, що ми українці!

Зі святом!

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA Z DNEM VYShYVANKY 2023