ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 14.05.2023 00:15

ДОРОГІ МАТЕРІ, БАБУСІ, ЖІНКИ! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері! Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина. Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави. Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну. Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину. Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Однак, в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях. Дякуємо вам за ваших синів, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти. Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов. Дякуємо вам за ласку і ніжність, за довгі та безсонні ночі, за переживання та турботу, за напутні слова і благословення, за мудрі поради та безмежну любов. Щастя і здоров’я всім вам, дорогі матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

З повагою очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК.