A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 14:35
Кількість переглядів: 189

Прийміть вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення та  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті жертв нацизму та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму. В доземному поклоні низько схиляємо голови в пам’ять про фронтовиків, хто на своїх плечах, ціною власного здоров’я і життя достойно ніс тягар воєнного лихоліття, виборюючи у ворога кожен клаптик рідної землі.  Минають роки, у вічність відходять очевидці тих подій, але не маємо права їх забувати. Про це нагадуватимуть пам’ятники та обеліски, меморіальні дошки та музеї. А для всіх нас і прийдешніх поколінь найголовніший меморіал на віки – це збережена пам’ять у наших серцях та віра у незламність і всеперемагаючу силу українського народу.

Другий рік поспіль  8 і 9 травня – День пам’яті та примирення Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу і захищав українську землю від нацизму. На жаль, сьогодні це свято Україна зустрічає зі зброєю в руках. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини. Наші воїни відстоюють головні цінності волелюбного українського народу – свободу, незалежність і суверенітет. І всупереч зовнішнім загрозам ми всі віримо, що гідно вистоїмо і в цій складній боротьбі Ви стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Дякую всім вам за мужність, любов до Батьківщини, витримку, за те, що вселяєте віру в Перемогу і щасливе майбутнє нашої незалежної держави. Сердечно бажаю кожному доброго здоров’я, добробуту і благополуччя, щасливих і довгих років життя в мирній Україні. Хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і добробуту в родинах, взаємоповаги і примирення в нашому суспільстві. Нехай на українській благословенній землі запанує мир, спокій, радість і добро!

З повагою

очільник Новокалинівської міської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора