ЗУСТРІЧ СКОРБОТНОГО КОРТЕЖУ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

Дата: 08.05.2023 10:20

Захищаючи Україну, загинув молодший сержант Ганьшин Михайло Сергійович, головний сержанткомандир відділення інженерно-саперного взводу в/ч А7371. Михайло проживав у м. Новий Калинів.

Війна з російськими окупантами також забрала життя старшого сержанта Затварського Романа Богдановича, бойового медика взводу роти вогневої підтримки в/ч А7371. Роман проживав у м. Самбір.

У вівторок, 09 травня о 10:00 год. у місті Самбір, на Площі Пам’яті відбудеться зустріч двох Героїв.

Опісля траурний кортеж з двома Героями попрямує до залу органної та камерної музики, де об 11:00 год. відбудеться парастас.

О 14:30 год. кортеж із загиблим Героєм Михайлом Ганьшиним вирушить до рідного села Калинів.

Орієнтовно о 14:30-14:40 год.  траурний кортеж рухатиметься через м. Новий Калинів.

О 19:00 год. відбудеться парастас в селі Калинів.

Чин похорону відбудеться 10 травня об 11:00 годині.

Просимо гідно зустріти Героя, який віддав своє життя за нашу Батьківщину та кожного з нас!!!

Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк, депутатський корпус та виконавчий комітет Новокалинівської міської ради висловлюють щирі слова співчуття родичам та близьким!

Вічна пам’ять Героям!