ПОВАЖНИЙ 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ЖИТЕЛЬКА СЕЛА БЕРЕГИ ІРИНА УНЯТОВИЧ

Дата: 02.05.2023 14:43

02 травня свій 100-річний ювілей зустрічає жителька с. Береги Новокалинівської територіальної громади Ірина Унятович. Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. Не дивлячись на трьохзначне число прожитих років, і досі дивує внутрішнім піднесенням та чудовою пам'яттю та світлим розумом. Завдяки цьому у день свого 100-річчя самотужки пішла до церкви помолитися за мир в Україні та подякувати Богу за життя.  Привітати довгожительку з Ювілеєм завітав очільник Новокалинівської міської  територіальної громади Богдан Юзвяк та староста села Леся Бурак. Новокалинівська міська територіальна громада висловлює найщиріші слова вітання для нашої довгожительки! Від усього серця бажаємо Божої опіки, благополуччя, злагоди, добробуту, родинного тепла і поваги, а також надалі залишатись в міцному духовному та фізичному стані і дочекатись святкування перемоги й миру. Щоб Ваша неабияка життєва мудрість і досвід збагачували всіх оточуючих та наповнювали жагою й любов'ю до життя майбутні покоління!