В НОВОКАЛИНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ РЯТУВАЛЬНИКИ ДСНС ПРОВЕЛИ ЗАНЯТТЯ У КЛАСІ БЕЗПЕКИ

Дата: 25.04.2023 16:59

Рятувальники Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області провели заняття у Класі безпеки у ліцеї м. Новий Калинів. Так, 25 квітня 2023 року у ліцеї м. Новий Калинів Новокалинівської міської ради рятувальники провели цікавий та пізнавальний урок у Класі безпеки, під час якого вони розповіли дітям про правила пожежної безпеки та правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Вони наголосили на важливості знання цих правил для забезпечення безпеки у повсякденному житті.

Рятувальники пояснили дітям, як уникати виникнення пожеж. Також розповіли про важливість правильної поведінки в разі виникнення пожежі, зокрема, як швидко викликати Службу порятунку.

Крім того рятувальники пояснили дітям, що вибухонебезпечні предмети є дуже небезпечними.

Окрему увагу було приділено правилам поведінки під час сигналу Повітряна тривога.

На завершення зустрічі рятувальники нагадали дітям важливі номери телефонів екстрених служб порятунку, зокрема 101, за якими варто телефонувати в разі загрози, надзвичайної ситуації чи пожежі.

Завдяки таким зустрічам діти зможуть бути більш свідомими та вміліше діяти в надзвичайних ситуаціях.

V NOVOKALYNIVSKOMU LITsEI RIaTUVALNYKY DSNS PROVELY ZANIaTTIa U KLASI BEZPEKY