ВЕЛИКОДНІ ГАЇВКИ ТА БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК БІЛЯ ХРАМУ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ПЦУ У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Дата: 24.04.2023 15:20

Пасхальне свято – радість всім: і дітям, і дорослим. Виявом великої радості Воскресіння з давніх-давен в усій Україні були гаївки. Ці веселі забави приносять багато радості та посмішок.

23 квітня 2023 року на території храму святого рівноапостольного князя Володимира ПЦУ у місті Новий Калинів відбулись великодні забави-гаївки та Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Захід відбувся з благословення настоятеля храму отця Ярослава Фабіровського.

Вихованці недільної школи зворушили присутніх привітаннями та піснями, адже вони були сповнені оригінальністю та безпосередністю. Від їхніх віршів та танців  віяло радістю від приходу весни та Воскресіння Христового. Неповторні хвилини радості та піднесення отримали парафіяни храму від гаївок та веснянок у виконанні діточок. Присутні на святі діти і дорослі приймали активну участь у Великодніх гаївках та забавах.

На благодійному ярмарку, який розпочався зранку, бажаючі могли придбати різноманітні десерти та смаколики. На підтримку ЗСУ вдалося зібрати 10 500 гривень.

Отець Ярослав щиро привітав усіх присутніх та подякував вихованцям та вчителям недільної школи за таке гарне свято та настрій, якій вони подарували усім присутнім, нашим Збройним Силам України, кожному та кожній, хто стоїть на сторожі нашого з вами життя, і побажав усім нам найголовнішого – мирного неба над головою.

Віримо в те, що такі заходи допоможуть зберегти і примножити наші українські звичаї та обряди. Адже діти не лише весело й цікаво провели час, а й зберегли давні традиції української культури.