БЕЗКОШТОВНА РЕНТГЕН ДІАГНОСТИКА В НОВОМУ КАЛИНОВІ!!! ЯКЩО ВИ НЕ ЙДЕТЕ НА РЕНТГЕН, ТО РЕНТГЕН ЇДЕ ДО ВАС!

Дата: 20.04.2023 14:37

КНП Новокалинівський МЦПМСД інформує, що з 24 квітня по 6 травня 2023 року на території Новокалинівської територіальної громади буде працювати РЕНТГЕНМОБІЛЬ! Це сучасний, пересувний рентгенкабінет, обладнаний цифровою технікою нового покоління, що дає можливість виконувати обстеження з мінімальною дозою опромінення. Даний кабінет є підрозділом КНП Центр легеневого здоров’я м. Львова. Всі отримані зображення будуть опрацьовані та інтерпретовані командою обласних спеціалістів і в короткий термін пацієнти отримають результати.

Варто зазначити, що в профілактичних цілях рекомендовано  обстежувати органи грудної клітки за допомогою рентгену з 14 років 1раз/рік.

За потреби – стільки, скільки призначив лікар.

Обстеження проводитиметься БЕЗКОШТОВНО за е-скеруванням від сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

Запрошуємо усіх бажаючих і рекомендуємо пройти рентгенографію органів грудної клітки, скориставшись послугою рентгенмобіля! Адже СOVID-19, війна, тимчасове скасування профілактичних оглядів створили певні обмеження щодо доступності медичних послуг. Водночас тривалі перебування в укриттях, підвищена вологість приміщень є сприятливими факторами розвитку захворювань органів дихання.

Тому рентгенмобіль чекатиме на вас з 24 квітня 2023 року за адресою:

місто Новий Калинів, вул. Зелена,26 з 9:30 до 16:00

(подвіря Амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів)

Памятайте! Рання діагностика – рятує життя!!!

P.S: Е-скерування та детальнішу інформації можна отримати, зателефонувавши до свого лікаря!

З побажанням міцного здоров’я та стійкого імунітету

колектив КНП Новокалинівський МЦПМСД

Novyi Kalyniv RENHENT