ТРАДИЦІЙНІ ПАСХАЛЬНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН НОВОКАЛИНІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.04.2023 12:08

День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом. В цей день родина збирається за столом, традиційно освятивши  перед цим великодні кошики. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. За традицією, напередодні Великодніх свят, працівники міської ради привітали та передали від міського голови Богдана Юзвяка 189 пасок та продуктових наборів для одиноких громадян Новокалинівської територіальної громади. Люди тепло прийняли привітання зі святом та відчули, що вони не самотні та про них пам'ятають.Враховуючи такий важкий час війни та нелегке матеріальне становище одиноких людей, ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Ті по-дитячому сором'язливі очі та посмішки радості, з якими зустрічали старенькі, якнайкраще показали велич свята Христового Воскресіння. У такий світлий день для усіх особливо важливо відчувати любов і підтримку. Великдень – свято, яке, насправді, покликане гуртувати людей навколо добрих справ, щоб кожен мешканець нашої громади відчув опіку та турботу”, говорить очільник територіальної громади Богдан Юзвяк.

Великдень – найбільш світле християнське свято. Найголовніше це те, що ці люди відчули турботу і піклування, почули добре слово і щирі привітання, що, безперечно, додало їм святкового настрою. Великоднім передзвоном цього дня ввійшло душевне тепло і спокій в серце кожного, як тих, хто вітав, так і тих, хто їх отримував.

Bohdan Yuzviak podarunky odynokym Novyi Kalyniv