ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ХРИСТИЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З НАГОДИ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

Дата: 09.04.2023 00:07

Дорогі жителі Новокалинівської територіальної громади – віряни римо-католицького обряду, Христос Воскрес! Воїстину Воскрес! Саме так сьогодні вітають один одного віряни римо-католицького обряду, радіючи звістці про воскресіння Христа. У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Хоч наші дні зараз затьмарені жахливою війною та важкою боротьбою, свято Христового Воскресіння для всіх українців є символом нашої майбутньої Перемоги! Перемоги життя над смертю, добра над злом і світла над темрявою!

Згадаймо у молитвах тих, хто сьогодні на бориться з ворогом за Батьківщину України та медиків, які рятують життя навіть у ці святкові дні. Допоможімо й тим, хто опинився у складних життєвих обставинах.

У цей величний день вітаємо усіх римо-католиків із найсвітлішим святом року – Великоднем!

Тому, у ці дні молимось і просимо заступництва у воскреслого Ісуса Христа та небесних сил.

Зібравшись у сімейному та родинному колі, згадаймо про захисників, про всіх, хто через війну покинув власні домівки, хворих та поранених, полонених і безвісти зниклих та усіх тих, у кого війна забрала найцінніше – життя.

Злагоди всім, здоров’я та Божого благословення! Миру після перемоги над ворогом!

Мирних свят!

З нами Бог і з нами перемога!

З повагою міськиий голова Богдан ЮЗВЯК