A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ЩОДО ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ ЗА ПРИРІСТ ПОГОЛІВ´Я КОРІВ

Дата: 03.04.2023 11:16
Кількість переглядів: 482

Інформуємо про те, що з 01 квітня поточного року департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочинається приймання документів на фінансову підтримку у вигляді дотації за приріст поголів’я корів усіх напрямів продуктивності за Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (зі змінами). Дотація надається суб'єктам підприємництва (юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, в тому числі сімейним фермерським господарствам) за прирощене або новостворене поголів’я корів у період з 01 квітня минулого року до 01 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства, в розмірі до 30 000 гривень за одну голову. Документи на отримання дотації приймаються з 01 квітня до 01 травня поточного року у паперовому вигляді в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 4 (9 поверх, кім. 82).

Для отримання детальніших консультацій можна звертатись у департамент АПР ЛОДА за телефоном: (032) 255-50-62. Перелік та форми документів додаються.

Інформація щодо фінансової підтримки суб’єктів підприємництва у вигляді дотації за приріст поголів’я корів

Анкета про виробничі показники  суб’єкта господарювання без набуття статусу юридичної особи (фізичної особи – підприємця, сімейного фермерського господарства)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора