РЯТУВАЛЬНИКИ ЛЬВІВЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРО ШТРАФИ ЗА СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ

Дата: 25.03.2023 22:11

Ще 6 порушників-паліїв у Львівській області сплатять штрафи за спалювання сухої рослинності. Інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області. Для тих господарів, які хочуть спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, рятувальники нагадують, що такі підпали караються законом у вигляді штрафу:

• для громадян від 3 060,00 грн. до 6 120,00 грн.;
  • для посадових осіб 15 300,00 грн. до 21 420,00 грн.

У ДСНС наголошують, що рейдові групи працюють щоденно по всій території Львівської області. Робота цих груп направлена на притягнення винних осіб за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом.

“Однак, звертаємось до всіх небайдужих і свідомих мешканців нашої області, лише спільними зусиллями та відповідальним ставлення ми можемо зупинити паліїв. Якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію, не дивлячись на те, що палій – це Ваш сусід чи знайомий! Віримо, що лише разом, ми зможемо зменшити кількість пожеж у природних екосистемах, – зазначили у ГУ ДСНС України у Львівській області.

NE SPALIuITE SUKhU TRAVU!!! NOVYI KALYNIV