ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА УКРАЇНИ

Дата: 11.03.2023 10:07

У цей весняний день вітаю працівників відділу природних ресурсів і екології міської ради та ветеранів землевпорядної служби з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника України. Земля для жителів України є дорогоцінним скарбом, джерелом благополуччя і достатку, її еталон зберігається у Міжнародній палаті мір і ваги. А це означає, що українська земля – унікальна, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

У день Вашого професійного свята бажаю перемоги, мирного неба, міцного здоров’я, весняного тепла, невичерпної енергії, натхнення, благополуччя, нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства та наполегливості у вашій нелегкій, але так потрібній, майже кожній людині в територіальній громаді, роботі – землевпорядника. Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються десь осторонь. Успіхів Вам у почесній і відповідальній справі, щастя Вам і Вашим сімям!

З найкращими вітаннями міський голова Богдан ЮЗВЯК

Vitannia miskoho holovy m. Novyi Kalyniv Bohdana Yuzviaka z dnem zemlevporiadnyka_2023