A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НА ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ В ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.03.2023 14:44
Кількість переглядів: 430

10 березня 2023 року головним спеціалістом відділу обслуговування громадян №3 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Тетяною Шиян проведено виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці при Новокалинівській територіальній громаді та надано послуги 12 особам.

Під час прийому у ЦНАПі надала консультації та здійснила правову оцінку документів для призначення пенсії, прийняла анкету для виготовлення пенсійного посвідчення, заяву на перерахунок пенсії та надано консультації щодо пенсійного забезпечення та надала консультації з питань перерахунків пенсій.

Окрім цього, спеціаліст поінформувала відвідувачів про електронні послуги та автоматичне призначення пенсії на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

Варто зазначити, що у ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прийом громадян з пенсійних питань проводиться в другу та четверту п’ятницю місяця з 09.30 год. до 13.00 год.

У ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРОВОДИТЬСЯ В ДРУГУ ТА ЧЕТВЕРТУ ПЯТНИЦЮ МІСЯЦЯ з 09.30 год. до 13.00 год.

Novokalynivska miska rada pensiinyi Shyian« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора