ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ЯРОСЛАВУ ФАБІРОВСЬКОМУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УПЦ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ!

Дата: 03.03.2023 00:07

Всечесний отче Ярославе! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого дня народження! Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пастирських дарувань та нових радостей у Вашому житті! Дякую Богу за дар Вашого життя, за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у серцях парафіян.
Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості.
Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім
я служіння Богові. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом!

Щиро бажаю Вам, міцного здоровя, Божої милості, злагоди, добра та миру. Нехай Божа благодать осяює всі Ваші задуми та плани, хай здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на Славу Божу.

Хай образ Божий у душі сія,

Христова віра множиться з роками.

Хай Ваше добре й дороге ім’я

Як символ миру буде поміж нами.

Нехай Господь завжди Вам помагає,

Продовжить вік, примножить своїх ласк.

Нехай любов Вам з неба посилає

Сьогодні, завтра й повсякчас!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

Yaroslav Fabirovskyi Novyi Kalyniv