РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.02.2023 22:56

Працівниками Самбірського районного Управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками місцевої влади провели планові профілактичні відпрацювання серед жителів Новокалинівської територіальної громади та в закладах і установах щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі та екосистемах. Рятувальники особливу увагу приділили питанню, як убезпечити житло в умовах відсутності електроенергії, використанні генераторів та альтирнативних способів обігріву житла. Було наголошено на основні правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, необережного поводження з вогнем, про те як діяти у разі виявлення небезпечної знахідки. Під час спілкування працівники ДСНС розповіли про негативні наслідки паління в ліжку, порушень експлуатації газового та електричного обладнання, дитячих пустощів з вогнем.  Попередили громадян, що перевантаження електромережі будинків великою кількостю одночасно увімкнених електроприладів може спровокувати коротке замикання електропроводки.

Спілкуючись з людьми рятувальники розповсюдили тематичні листівки з  правилами пожежної безпеки які можуть врятувати життя.

RIaTUVALNYKY PROVELY PROFILAKTYChNYI REID NA TERYTORII NOVOKALYNIVSKOI TH