АНДРІЙ ВАСЬКІВ – ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.02.2023 12:35

Проект “Поліцейський офіцер громади” – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення. Офіцер поліції постійно знаходиться поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацює із жителями.

09 лютого 2023 року поліцейським офіцером Новокалинівської громади Андрієм Васьківим на черговій сесії проведено звіт про результати роботи за 2022 рік. Зокрема, було прозвітовано про забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, патрулювання в нічний час з метою контролю дотримання комендантської години, кількість складених адміністративних протоколів, скерованих кримінальних проваджень до суду та інше. Присутні на сесії мали змогу ставити питання офіцеру щодо їхньої діяльності. Депутати міської ради позитивно відзначили роботу офіцерів та подякували за працю на благо Новокалинівської громади.

Novokalynivska TH Politseiskyi ofitser hromady Andrii Vaskiv