ВІТАЄМО УЧНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ – ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ 2022 РОКУ

Дата: 07.02.2023 11:47

Незважаючи на складні умови сьогодення, 2022 рік виявився плідним на перемоги. Ось і промайнув І семестр навчання у стінах Новокалинівської мистецької школи. Наша мистецька школа – це викладацький колектив, який спроможний виховати таких учнів! Адже, щоб учень став відомим і успішним, йому потрібно дати поштовх, навчити, розділити з ним перші успіхи і невдачі… Хочеться підбити підсумки цього півріччя і ще раз показати, які талановиті і працьовиті наші учні, звичайно, разом із своїми викладачами.

Пишаємося нашими учнями, які приймали участь у конкурсах. А саме:

Струнно-смичковий відділ: Микола Маринкевич (2 клас), Олексій Сович (3клас), Максим Прищ (4 клас), – викладач Марія Сенів.

Хореографія: керівник - Галина Вороняк (с. Бабина), керівник - Уляна Мінкевич (с. Пиняни).

Вокал: Тетяна Єріженко, викладач –  Любов Бонис.

Гітара: Роман Дубей (3клас), викладач – Володимир Булик.

Образотворче мистецтво: Руслана Орищак, Мілана Орищак, Анастасія Дольська, викладач – Марія Гнатик.

Кожного разу ми спостерігаємо, що наші діти дуже люблять виступати і перемагати!

Ми щиро вітаємо усіх учасників конкурсу, бажаємо злетів, перемог, натхнення! Дякуємо педагогам та чекаємо на нові успіхи їхніх вихованців.

Так тримати! До нових перемог!

Надихаючись та надихаючи мистецтвом і творчістю заради миру і злагоди, ми наближуємо ПЕРЕМОГУ та прямуємо вперед з вірою у щасливе майбутнє України!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!