ПІДСУМКОВА НАРАДА З ФІНАНСИСТАМИ

Дата: 26.01.2023 21:58

26.01.2023 року у Новокалинівській міській територіальній громаді проведено підсумкову нараду за участю виконуючої обов’язки голови міської ради, секретаря ради Ярослави Каркач, заступника начальника фінансового управління Самбірської РДА Наталії Гошман, начальника фінансового відділу міської ради Ірини Слутої та працівників даного відділу. На нараді було підведено підсумки виконання місцевого бюджету у 2022 році, проаналізовано роботу місцевого фінансового органу за 2022 рік. Також обговорювалися основні завдання фінансового відділу міської ради на 2023 рік з питань планування і виконання місцевого бюджету та питання співпраці із податковим органом з метою наповнення місцевого бюджету. Начальник фінансового відділу Ірина Слута сказала, що динаміка наповнення дохідної частини місцевого бюджету залишається позитивною. Підсумовуючи нараду, Ярослава Каркач наголосила, що у 2023 році у нас не менш напружена і складна робота, але темпи ніхто не збавлятиме. Попри виконання основних повноважень, найперші пріоритети – підтримка ЗСУ.

Дякуємо Богу та ЗСУ!

Слава усім нашим незламним героям ЗСУ!

Все буде Україна!

NOVYI KALYNIV PIDSUMKOVA NARADA Z FINANSYSTAMY