САМБІРСЬКЕ РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ ЩОДО ЗАБОРОНИ ВИКОРИСТАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПІРОТЕХНІКИ

Дата: 27.12.2022 14:21

Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області застерігає щодо заборони використання та реалізацію піротехнічних виробів (феєрверки, салюти та інші) зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв до моменту припинення чи скасування режиму воєнного стану на всій території України.

Війна… І якщо виникне бажання яскраво та гучно святкувати, то подумайте про те, що поряд з вами можуть бути люди літнього віку, діти, хворі, внутрішньо переміщені громадяни та військові, для яких голосні вибухи салютів, петард тощо асоціюються з загрозою, обстрілами та можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру.

SAMBIRSKE RU HU DSNS UKRAINY U LVIVSKII OBLASTI NAHADUIe ShchODO ZABORONY VYKORYSTANNIa TA REALIZATsII PIROTEKhNIKY