ВІТАННЯ ВІРЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 24.12.2022 23:00

25 грудня усі християни західного обряду відзначають Різдво Христове. Це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Шановні віряни західного обряду та всі, хто святкує Різдво Христове в ніч з 24 на 25 грудня! Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на нічному небі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радісну звістку про народження Ісуса Христа у кожну домівку.

В цей день ми відзначаємо Різдво Христове за григоріанським календарем разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою.

Сподіваюся, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих та сповідуватимуть їх щодня.

Сьогодні згадуємо наших Героїв, які загинули заради України. Бажаємо Божого благословення нашим військовим. Нехай усі молитви, що пролунають сьогодні, будуть почутими, а цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло і наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Світло завжди перемагає темряву! Кожній родині зичу миру, любові, злагоди, віри і Божого захисту!

Христос Рождається!

Славімо Його!