A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НА ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ В ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.12.2022 15:44
Кількість переглядів: 385

23 грудня 2022 року головним спеціалістом відділу обслуговування громадян №3 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Тетяною Шиян проведено виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці при Новокалинівській територіальній громаді та надано послуги 7 особам. Під час прийому у ЦНАПі надала консультації та здійснила правову оцінку документів для призначення пенсії, прийняла анкету для виготовлення пенсійного посвідчення, заяву на перерахунок пенсії та надано консультації щодо пенсійного забезпечення.

Окрім цього, спеціаліст поінформувала відвідувачів про електронні послуги та автоматичне призначення пенсії на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

Варто зазначити, що у ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прийом громадян з пенсійних питань проводиться в другу та четверту п’ятницю місяця з 09.30 год. до 13.00 год.

У ЦНАПі НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРОВОДИТЬСЯ В ДРУГУ ТА ЧЕТВЕРТУ ПЯТНИЦЮ МІСЯЦЯ з 09.30 год. до 13.00 год.

Novokalynivska miska rada pensiinyi Shyian


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора