СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ВІД БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СІМ’Ї ДОСКІЧ”

Дата: 16.12.2022 16:31

2022 рік видався для нас найскладнішим. Але, незважаючи на бажання ворога знищити УКРАЇНЦІВ, ми продовжуємо жити, творити, співчувати, турбуватися, дружити, любити. 19 грудня християнський світ святкує прекрасне свято: День Святого Миколая! Це дуже добрий і сильний святий. Він здавна вважався опікуном та покровителем дітвори, захисником військовослужбовців. У цей день кожен сподівається на диво, але найбільше цього дня чекають діти, а особливо ті дітлахи, які потребують особливої уваги. Свято закінчується, а емоції залишаться в дітей на все життя.

Помічником святого Миколая в Новокалинівській територіальній громаді для окремих категорій дітей: а саме для дітей сиріт, дітей позбавлені батьківського піклування, діток з особливими потребами, дітей загиблих Захисників України став “Благодійний Фонд сім’ї Доскіч”. Висловлюємо щиро подяку Благодійний Фонд Сім‘ї Доскіч за солодкі подаруночки окремим категоріям дітей нашої громади.

Кожен із нас може творити диво щодня, як творять його Збройні Сили України. Подарунок або справжнє диво від Миколая обов’язково буде! Це буде 19 грудня, чи в інший день, але обов’язково станеться! Одне з див, які очікують всі українці – це наша ПЕРЕМОГА.

SOLODKI PODARUNKY BO “BLAHODIINYI FOND SIMI DOSKICh” Novyi Kalyniv