ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2022 13:54

15 грудня відбулося крайнє у 2022 році засідання Виконавчого комітету Новокалинівської міської ради. Серед найважливіших питань розглядалося питання про внесення змін до місцевої Програми надання фінансової підтримки для забезпечення потреб військової частини на 2022 рік. Міський голова Богдан Юзвяк повідомив, що на потреби нашої військової частини Новокалинівська міська рада виділила та профінансувала 11 000 000 гривень. Також згідно місцевої Програми «Обдаровані діти» розпорядженням міського голови було виділено 15 000 гривень учню спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» Василю Воронському за зайняте перше місце у гонці переслідування на чемпіонаті України з велоспорту на треку серед юнаків і юніорів, який проходив у м.Львів 26-30 листопада 2022 року та гідне представлення Новокалинівської територіальної громади.