В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2022 12:53

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полумянітеме чорним вогнищем скорботи. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили ті, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної електростанції. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2022 року в м. Новий Калинів на території Меморіального комплексу воїнам-афганцям, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та учасникам миротворчих місій міський голова Богдан Юзвяк та начальник відділу культури міської ради Ганна Беца поклали квіти та запалили лампадки.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

Від усього серця бажаємо героям-ліквідаторам миру, міцного духу, здоров’я, миру, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні. Ми повинні ставитись до природи, як до матері, а себе відчувати її дітьми. Наше майбутнє у наших руках.