НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРИЙНЯЛА БЮДЖЕТ НА 2023 РІК

Дата: 25.11.2022 13:53

24 листопада 2022 року під головуванням міського голови Богдана Юзвяка відбулася сесія міської ради, на якій було прийнято місцевий бюджет на 2023 рік. За головний фінансовий документ проголосувало 16 депутатів. Доходи місцевого бюджету у сумі 156 250 000,00 грн., у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 154 680 000,00 грн. та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 1 570 000,00 грн.

Видатки місцевого бюджету у сумі 156 250 000,00 грн., у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 154 680 000,00 грн. та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 1 570 000,00 грн.

Резервний фонд місцевого бюджету – 5 550 000,00 грн.

Місцевий бюджет збалансований, бездефіцитний. Показники бюджету забезпечені у межах фінансового ресурсу проведення розрахунків за соціально-захищеними статтями видатків, враховано необхідні поточні видатки для функціонування бюджетних установ, обєктів соціального значення, заходи на виконання місцевих програм – зауважив міський голова Богдан Юзвяк.

Прийнято місцеві програми, а саме:

• “Утримання комунальних доріг”;
  • “Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Новокалинівської міської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом на 2023 рік”,
  • “Підтримка житлово-комунального господарства”;
  • “Здійснення заходів із землеустрою, проведення нормативної грошової оцінки земель та експертної оцінки земельних ділянок”;
  • “Соціальна підтримка незахищених верств населення”;
  • “Забезпечення надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2023 рік”;
  • “Обдаровані діти”;
  • Відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Новокалинівської міської ради на 2023 рік”;
  • “Розвиток та фінансова підтримка медичних закладів охорони здоров’я Новокалинівської міської ради на 2023 рік”;
  • Внесення змін до рішення сесії Новокалинівської міської ради від 25.03.2021 року № 769 “Про затвердження комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту Новокалинівської територіальної громади на 2021-2025 роки”.

Міський голова Богдан Юзвяк зазначив, що левову частку коштів, які акумулюються станом на 01.01.2023 року, будуть розподілятися на капітальні видатки після закінчення війни, у зв’язку з обмеженнями з фінансуванням, які передбачає Постанова КМУ №590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”.

З рішенням про бюджет та місцевими програмами можна буде ознайомитись на сайті міської ради.

NOVOKALYNIVSKA MISKA RADA PRYINIaLA BIuDZhET NA 2023 RIK