МІСЬКА РАДА НЕ ВИМИКАЄ СВІТЛО!

Дата: 18.11.2022 21:04

За останні два дні до нас надійшло дуже багато звернень, які зводяться до одного питання: Чому у мене вимкнули світло?. Попереду є вірогідність, що електропостачання може не бути ще частіше. Тому пояснюємо  цю ситуацію:

міська рада не визначає, де і наскільки виключають світло. Ми на це не маємо  повноважень. Електроенергію вимикає Львівобленерго за вказівкою Укренерго. Всі графіки відключень (планові, аварійні)  також складають енергетики. Міська рада до цього жодного відношення немає:

• чому у сусідньому  будинку може бути світло, а у вас ні? Це означає, що  ваші будинки під’єднанні до різних ліній живлення;
  • треба розуміти, що зараз є планові графіки вимкнення світла, а є і аварійні виключення. Вони можуть йти один за одним, тому світло може зникати на довший час, ніж це було передбачено раніше;
  • енергетики виключають світло  через критичну ситуацію, адже росія щодня атакує нашу енергосистему;
  • вимкнення світла – це  проблема не лише міста Новий Калинів чи нашої громади,  а кожного міста та села України.

Нам всім треба дякувати нашим захисникам, що ми маємо можливість бути вдома і мати хоча  деякий  час електроенергію.

Бо якби не вони, то чи турбувало б нас питання виключення електропостачання?...

NOVOKALYNIVSKA MISKA RADA