A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

САМБІРСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ І ПРЕДСТАВНИКИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ

Дата: 10.11.2022 20:10
Кількість переглядів: 236

10 листопада 2022 року інспекторським складом Самбірського районного Управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками Новокалинівської міської ради провели планове профілактичне відпрацювання в м. Новий Калинів щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі та екосистемах, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники Самбірського району проінформували жителів громади про обов’язковість дотримання основних правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та про правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів. Під час зустрічі із дітьми пожежники застерегли їх про загрозу для життя необережного поводження з вогнем.

Спілкуючись з людьми рятувальники розповсюдили тематичні листівки з правилами, які будучи під руками можуть врятувати життя. Адже під час надзвичайної ситуації люди можуть розгубитись.

Самбірське районне Управління

ГУ ДСНС України у Львівській області

POVODZhENNIa Z VOHNEM NOVYI KALYNIV« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора