ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 06.11.2022 00:12

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на ваші плечі багато додаткових зобов’язань – турбота про внутрішньо переміщених людей, про українських героїв-воїнів. Людяність, милосердя і доброта – це про вас шановні працівники соціальної сфери. Ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов’язок.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюю слова глибокої поваги та вдячності за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людей Новокалинівської територіальної громади.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я та щастя, достатку невичерпної енергії та мирного неба над головою.

Зі святом Вас!

З повагою Богдан Юзвяк, голова Новокалинівської міської ради